?

Log in

No account? Create an account
Previous Entry Share Next Entry
ЗВЕРНЕННЯ ДО НЕБАЙДУЖИХ!
zahist_argo
Друзі, співвітчизники і всі ті, кому небайдужа доля Буковини і всієї України!

Ми звертаємося до тих, хто цінує успішні підприємства і робочі місця для людей, що звикли здобувати собі хліб власною працею, а не бандитизмом та грабіжем!

Вже майже кілька років на одне з провідних підприємств Чернівецької області - ТОВ «ВКТ «Арго» здійснюється справжнісінька рейдерська атака.Автором та ідеологом захоплення нашого заводу є колишній власник банку «Українська Фінансова Група» Валерій Бабіч. В період кризи він примудрився знищити свій успішний в минулому банк, а зараз навмисне «переплутав» фінустанову, борг перед якою справно сплачує «Арго», і свою власну кишеню.

З осені 2008 року Валерій Бабіч вимагає від Віктора і Анатолія Гончарів, засновників нашого підприємства, дострокового погашення кредиту або частки в статутному капіталі «Арго».

Дострокове погашення йому необхідне для того, щоб якнайшвидше ліквідовувати свій банк. Такий поспіх викликаний спробою приховати фінансові махінації, які явно мали місце в процесі рефінансування.

Частки в підприємстві цікавлять Бабіча лише тому, що він має надію вигідно продати «Арго» або ж пустити завод на металобрухт. Будучи простим фінансовим ділком, керувати такого роду підприємством Бабіч не в змозі.

Валерій Бабіч зміг домогтися аби брати Гончарі дали додаткові гарантії, а саме – заклали йому свої частки «Арго», продовжуючи сплачувати кредит.

Весною 2009 року Бабіч організовує перше силове захоплення заводу, чим паралізує його діяльність. Отримавши в результаті додаткові гарантії повернення кредиту перед банком, він звертається до відомих дніпропетровських рейдерів для розробки нового плану атаки.

Партнером Бабіча стали Петро Шистопал, відомий своїми захопленнями таких підприємств як ТВЦ «Кіровський», Макіївський ЦУМ і низки інших в минулому успішних підприємств (їх всі Шистопал просто ліквідовував), а також такий собі Олександр Бакаєв.

Вигадавши історію про те, що Бабіч, нібито, розрахувався за частки заводу, заплативши 200 млн. грн., (хоча ці частки були фактично закладені в держбанк по кредиту, який справно виплачувався), прийнявши заднім числом цілу низку документів, використовуючи підроблену печатку і корупційні зв'язки в державних органах, вся ця братія зважилася на нове захоплення заводу.

22 січня 2010 року близько 60 чоловік, основна маса яких були судимі або знаходилися під слідством, захопили «Арго». Їх супроводжував судовий виконавець з Дніпропетровська, Сані Саване. І лише своєчасне втручання спецпідрозділу «Беркут» запобігло кровопролиттю.

Зазнавши невдачі, рейдери вирішили не зупинятися. Користуючись послугами нечистих на руку чиновників і суддів, вони домоглися порушення кримінальних справ проти захисників заводу. Постійно загрожують всім, хто намагається зберегти найуспішніше підприємство Хотину. Вони також скликають на демонстрації під будівлю облдержадміністрації і МВС студентів і видають їх за працівників заводу, розміщують в пресі і Інтернеті замовні статті, користуються підтримкою громадських організацій, які вже неодноразово відзначилися в роботі на стороні рейдерів.

Виникає питання - що роблять дніпропетровські рейдери в Чернівецькій області? Чи є хоча б одне підприємство, яке Шистопал створив, а не захопив і знищив? Що так старанно і втаємничено обговорюють чиновник Сані Саване і Петро Шистопал в барі «Квінта»?

Цікаво, чому Валерій Бабіч постійно плутає кредит, отриманий в банку «УФГ», з неіснуючим перед ним особисто боргом?

Також хотілося б знати, хто ще підтримує рейдерів? Чому мовчать правоохоронні органи, доки прибулі з інших регіонів ділки грабують Буковину? Чи розуміють вони, що податки від «Арго» - це добра половина бюджету Хотину і навколишніх сіл, трудові місця для більшості жителів району?

На ці та інші питання ми шукаємо відповідей. Саме для цього створений наш сайт, який відображатиме все, що відбувається довкола «Арго». Ми намагатимося розповісти про всі незаконні дії, які чинитимуть рейдери для знищення заводу, довести імена і прізвища загарбників, а також тих, хто сидить у високих кабінетах, отримує зарплату з наших з вами податків, але за хабарі робить все, аби позбавити Буковину одного з провідних підприємств, лідера своєї галузі в СНД - ТОВ «ВКТ «Арго».

Не залишайтеся байдужими!

Голова Комітету захисту ТОВ «ПКО «Арго»
Анатолій Зитинюк 02 березня 2010 р.

----

З історією захоплення «Арго» ви можете ознайомитися тут:
українською: www.zahist-argo.com.ua/seizure
русский: www.zahist-argo.com.ua/node/18

Інформацію про конфлікт ви можете направляти на e-mail: info@zahist-argo.com.ua

Телефон Комітету захисту ТОВ «ПКО «Арго»: (0373)123-874
www.zahist-argo.com.ua